Sosyal Medya Uzmanı Ajans Pazar Lideri

Sosyal Medya Asistanlığında En iyisi
Sosyal Medya asistanlığı yönetimi ile mükemmel olarak yönetilen sosyal medya accountlarınız aracılığıyla firma topluluğunuz ve potansiyel müşterileriniz ile bağlantı kurun!
linkedin reklamlarınız ve sürekli hazırlanan muhteşem video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618medya dijital pazarlama ekibi adınızı tüm İzmir’e ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya alanlarında eş zamanlı olarak yönetilen hesaplarınız ile en yüksek marka bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Yönetiminde Sektör Lideri ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Yönetimi ile Adınızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN UÇAN TRENDİ SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Sosyal Medya ile Daha Doğru!
Sosyal Medya yönetiminizin profesyoneller tarafından yönetilmesi, topluluğunuzun gözündeki içerik kalitenizi ve prestijinizi arttırırken aynı zamanda şirketiniz ve hizmetleriniz doğrultusunda insanları bilgilendirme de en etkili iletişim yeri olur.
Profesyonel hazırlanmış grafikler, görkemli animasyon videolarınızı topluluğunuz ile buluşturun!
En seçkin dijital pazarlama ekibi ile 618 Medya’nın eşsiz müşterileri arasında sizde yerinizi alın ve sosyal medya danışmanı bir ajans ile en yüksek ciroyu elde edin…
Her firmaya uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya yönetim paketlerine göz atıp, dönemimizin en mükemmel iletişim kanalını 618Medya dijital pazarlama ekibinin ellerine güvenin.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN DANIŞMANLIĞI DOĞRU ELLERDE
Sosyal Medya Ajansımızın ve Şirketinizin Gücünü Birleştirelim
Sosyal medyadaki güç, kimi zaman firmalar için süper büyük bir satış aracı olabilirken, diğer bir çok firma için ise marka bilinirliği ve danışman ile iletişimin arttırılması için en mükemmel araç olarak kullanılabilir, sizde adınızı sosyal medya uzmanları ve iyi bir sosyal medya ajansı ile güçlüler arasına katın!
618Medya’nın sosyal medya uzmanlığı hizmeti ile tüm Norveç’de görünür olabilirsiniz…
Özel İçerik Paylaşımı
Her gün Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi yazılımlarla profesyonel olarak hazırlanmış içeriklerinizi insanlara ulaştırırız, böylelikle topluluğun ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin hoşnutluğunu kazanabilirsiniz.
Yarıșma Yönetimi
Sosyal Medya çekilişleri ile çok küçük maliyetler ile insanlarla yakınlık kurabilir, şirketinizin ve ürünlerinizi halka sevdirebilirsiniz...
Facebook Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik belirli bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Pinterest Düzenlemesi
Sosyal Medya hesaplarınızı düzenler, doğru bağlantı, ayarlamaları ve optimizasyonu yapar, özel oluşturulmuş grafikler ile uzman bir yapı kurarız...
Toplulukla Doğrudan İletişim
Sosyal medya asistanı hizmeti aldığınızda topluluğunuz ile doğrudan iletişim kurabilir, aldığınız feedbackler, istek ve şikayetler ile müşteri memnuniyeti ve isim bilinirliğinizde 40' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Erişim Raporu
görsellerinizin ve reklamlarınızın erişimini, aldığınız geri dönüşleri, ücretlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya durumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle stratejilerinizi düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA YAZILIMLARI
Gerçek Sosyal Medya Asistanı!
Sosyal Medya Hesaplarınız her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618 Media içinde özel geliştirilmiş programlar ile sosyal medya üyeliklerinizin geliştirilmesi sağlanır.
Firma amacımıza göre en önem verdiğimiz şey bir katma değer gerçekleştirmek ve sizin yapabileceklerinizden daha farklı ve gelişmiş şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel programlarımız ve 7/24 çalışan serverlerimiz ile sosyal medya hesaplarınızı sürekli kontrol eder, kitlenizin geliştirilmesi sağlarız, AI programlar ve güçlü algoritmalar ile facebook reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen reklamlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı uygulamalar ile sosyal medya üyeliklerinizi yönetir, eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile günler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618Media size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
BİRLİKTE VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Güçlü ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve Topluluğunuza Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya asistanlığı ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve marka bilinirliğinizi en yüksek seviyeye ulaştırın, üstelik sosyal medya yönetimi için her platform başına ayrı ayrı ek ücret ödemezsiniz!
Bulunduğunuz sektörde bilinen bir marka olmanın yolu, profesyonel sosyal medya yönetimi ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya ajansı ile çalışın!
Sektördeki konumunuzu belirleyin
Piyasadaki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz konuma hemen ulaşın!
Halkın ile eş zamanlı bağlantı kurun.
İnsanların istek ve önerilerine anında cevap verebilir, müşteri tatminini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Alıcıları Keşfedin
Twitter reklamları ile henüz sizi keşfetmemiş potansiyel daha fazla bilgi edinin müşterilerinize ulaşabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Performansınızı İyileştirin
Aldığınız bildirim oluşturduğunuz artı ve yanlışları tespit edebilir, performansınızı arttırabilirsiniz.
Sosyal Medya hesaplarınızı ajansına emanet edin!
Sosyal Medya Ajansı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için internetsitemizdeki bölgeyi doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *